Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το κατάλυμα απέχει 4 χλμ. από Lyford Cay Shopping Center και 10 λεπτά με αυτοκίνητο από The Island House Cinema. Η Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με φούρνο μικροκυμάτων και ψυγείο.
Το κατάλυμα έχει παραλιακή τοποθεσία στην πόλη Adelaide Village, σε απόσταση 20 λεπτών με το αυτοκίνητο από το αεροδρόμιο Νασάου Διεθνές. Stuart Cove's βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Η Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα διαθέτει 2 υπνοδωμάτια. Παραθεριστική κατοικία διαθέτει επίσης 2 μπάνια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Stuart Cove's2871 χλμ.
- Albany Theatre1597 χλμ.
- The Island House Cinema4065 χλμ.
- Lyford Cay Shopping Center4275 χλμ.
- Stuart Cove's Dive & Snorkel Bahamas3087 χλμ.
- Saint Paul the Apostle Catholic Church4031 χλμ.
- South Ocean Beach2637 χλμ.
- Primeval Forest National Park2797 χλμ.
- Philosophy Smokehouse3619 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Νασάου Διεθνές Αεροδρόμιο Αεροδρόμιο10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Νασάου Διεθνές από η Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα;
Η Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Νασάου Διεθνές. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα;
Η Tangerine Sunsets Pomelo North Βίλα δέχεται μόνο American Express, Visa και Maestro.